
снимка:
bbc.co.uk
Старши треньорът на Ювентус Клаудио Раниери бе много доволен след победата с 4:1 над Дженоа в първия мач 12-ия кръг от Серия „А". Това бе пети пореден успех за "старата госпожа" в Серия А плюс двете победи над Реал Мадрид в Шампионската лига.
"Започнахме сезона добре, но след това не успяхме да се приспособим към цикъла сряда-събота. По време на кризата, имахме много играчи, които не бяха във форми или бяха контузени. Сега обаче преоткриване най-добрата си форма," заяви Раниери.
"Най-сетне се вижда светлина в края на тунела. Сега вече можем да кажем, че кризата е окончателно зад нас."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ