
Треньорът на Рома Клаудио Раниери заяви, че неговия тим трябва да се концентрира единствено върху спечелването на двубоя с румънския Клуж утре вечер. „Вълците" се нуждаят от една точка за да гарантират своето продължаване в следващата фаза на турнира. Рома има актив от девет точки и се намира на второ място във временното класиране, докато първия Байерн Мюнхен е с дванадесет.
„Трябва да се концентрираме изцяло върху двубоя с Клуж и неговото спечелване. Едва след това ще мислим кой евентуално може да ни се падна за следващата фаза", настоя италианецът.
„Мачът няма да е толкова лесен, румънците разполагат с много добър тим. Те със сигурност ще дадат най-доброто от себе си, защото Шампионската лига е голям турнир и всеки иска да се представи максимално добре тук", завърши треньорът на римския гранд.
В другата среща от тази група Байерн Мюнхен ще приеме тима на Базел, който от своя страна има актив от шест точки и също разполага с известни шансове да продължи напред в турнира, но само при условие че резултатa в Румъния е негативен за отбора на Клаудио Раниери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ