Раниери: Интер бяха по-добри

снимка: БГНЕС

След снощната загуба с 0:1 от Интер, наставникът на Ювентус, Клаудио Раниери призна пред медиите в Италия, че "нероадзурите" са били по-добрия тим на терена.

 

"Ние не играхме с пълния си потенциал. Това не беше Ювентус", коментира специалистът. "Интер заслужават похвали за играта си. Пресираха ни добре, но ние допуснахме много грешки и твърде лесно губехме топката."

 

"Трябва да призная, че Интер играха по-добре и заслужаваха победата", допълни Раниери. "Надявахме се да спечелим мача и да се върнем на върха, но уви, явно не е било писано."

 

"Снощи играхме под възможностите си и ако бяхме взели точка от мача Интер щяха да съжаляват за изпуснатия шанс", заключи мениджърът на Юве.