
След снощната загуба с 0:1 от Интер, наставникът на Ювентус, Клаудио Раниери призна пред медиите в Италия, че "нероадзурите" са били по-добрия тим на терена.
"Ние не играхме с пълния си потенциал. Това не беше Ювентус", коментира специалистът. "Интер заслужават похвали за играта си. Пресираха ни добре, но ние допуснахме много грешки и твърде лесно губехме топката."
"Трябва да призная, че Интер играха по-добре и заслужаваха победата", допълни Раниери. "Надявахме се да спечелим мача и да се върнем на върха, но уви, явно не е било писано."
"Снощи играхме под възможностите си и ако бяхме взели точка от мача Интер щяха да съжаляват за изпуснатия шанс", заключи мениджърът на Юве.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ