
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери бе много щастлив от победата над Реал Мадрид в среща от Шампионската лига. Този мач се считаше за решаваща за бъдещето на специалиста в отбора, след като "бианконерите" нямаха победа повече от месец преди този мач.
"Никога не сме били толкова силни. Играхме страхотно и момчетата си повярваха, че могат да победят", каза Раниери на пресконференцията след срещата, цитиран от "Тутоспорт".
"Имахме много трудности по време на срещата, но изиграхме много силен мач. Искам да продължим да играем така и ще работим за това", заяви треньорът на Юве.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ