Раниери доволен само от резултата срещу Лацио

снимка: Guliver/Getty Images

Наставникът на Интер Клаудио Раниери не скри разочарованието си от играта на своя клуб, въпреки победата на „нерадзурите" с 2:1 над Лацио в късния неделен мач от Серия А.

С попадения на Диего Милито и Джампаоло Пацини грандът от Милано обърна Лацио, след като изоставаше в резултата и продължи победната си серия.

„Единственото, което ми хареса в днешния мач, е резултатът. Мисля, че не можем да играем по-лошо, отколкото играхме днес. Тази вечер показахме единствено и само характер.

Лацио ни създаде много проблеми. Победихме благодарение на индивидуалните акции на две момчета, родени да бъдат шампиони. Ако искаме да настигнем водачите в класирането обаче, не трябва да повтаряме този мач", категоричен бе бившият наставник на Рома пред Sky Sport Italia .

През втората част на мача с Лацио на терена се появи Уесли Снайдер, но Раниери обясни, че холандецът все още не е напълно възстановен.

„Снайдер не е готов на 100 процента, но се възстановява и скоро отново ще бъде много важен за нас. Срещу Дженоа за Купата на Италия игра добре и днес го пуснах през второто полувреме с надеждата да промени нещо, защото не ми хареса как стояхме през първата част", завърши италианският специалист.