Рафа Бенитес остана много доволен от Челси

Мениджърът на Челси Рафа Бенитес остана много доволен след победата с 2:1 над тима на Арсенал в лондонското дерби от кръга във Висшата лига.

Малко преди това пък стана ясно, че Ашли Коул е подписал нов договор с отбора на Челси и ще продължи кариерата си в Лондон.

Арсен Венгер не бе доволен от рефера след загубата, заради нарушение при атаката за първия гол и дузпата на Рамиреш

Въпреки това обаче Бенитес смята, че неговия тим е заслужил напълно победата.

„Отборът ни игра много добре през първото полувреме. Заслужавахме победата. Може да анализирате всяка една случка в мача и ще видите, че ние сме по-добри.

Показахме страхотен характер през второто полувреме. Създадохме и много положения у дома в последните мачове, но не печелехме. Контролирахме мача през цялото време," добави Бенитес.