
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес бе сигурен, че „мърсисайдци" ще успеят да привлекат в състава си сръбския национал Милан Йованович през лятото. Договорът на точния стрелец и Стандарт Лиеж изтича в края на сезона, а някои източници вече заявиха, че Ливърпул е сключил предварителен контракт с футболиста.
Бенитес отхвърли слуховете за сключена сделка, но остана оптимист за бъдещето на 28-годишния нападател в посока „Анфийлд".
„Тимът на Ливърпул тепърва започва преговорите си с футболиста, все още нищо не е решено, но се надявам в бъдеще да се похвалим с новата си придобивка", обяви испанският специалист.
„Мърсисайдци" ще срещнат сериозна конкуренция за подписа на играча, след разкритието на вицепрезидента на Стандарт, че грандовете Милан и Ювентус също са изявили желание да парафират със сърбина.
„Пожелаваме всичко най-добро на Йованович. Изборът между Милан, Ливърпул и Ювентус никак няма да е лесен, но крайното решение зависи само от него", заявиха от ръководството на белгийския клуб.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ