Радуканов се заяде с Левски след успеха над Славия

Старши треньорът на ЦСКА очаквано беше доволен от представянето на играчите си при победата с 2:1 над Славия в столичното дерби на „Българска армия".

Абел Анисе и Спас Делев се разписаха във втори пореден мач, за да донесат ценен аванс на „армейците" през второто полувреме, преди Янко Сандански да маркира крайното 2:1.

Благодарение на този успех „червените" се завърнаха на трето място в класирането с 48 точки - 1 повече от Ботев (Пловдив), 5 повече от Литекс и 4 по-малко от втория Левски.

„Доволен съм, през цялото време владеехме инициативата и можехме да водим с 4-5 гола още през първото полувреме", започна Радуканов.

"Както обикновено става, поведохме с 2 гола и се отпуснахме, така че треперихме до края в последните 15 минути.

По-добре да се опитаме да създадем 10-ина положения напред, пък все ще вкараме 2-3 гола.

Оптимист съм за мача с Левски, защото видях много хубави неща днес.

През първото полувреме играехме с топката, изнасяхме я добре, не я ритахме само, за да се надяваме да стане нещо. С такъв хубав футбол трябва да радваме хората, защото ЦСКА не може да играе без идея.

Мачът с Левски е най-важният мач в България, всички го чакаме с нетърпение.

Левски са фаворити, борят се за шампионската титла и са много добър отбор.

Виждате как те печелят мачовете си напоследък - доста убедително", заяви Радуканов с усмивка, явно визирайки някои дискусионни съдийски осъждания в полза на Левски от последните мачове, които доведоха и до наказания за български рефери.