
Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов обяви, че няма начин неговите футболисти да подценят утрешното гостуване на Монтана в среща от родното първенство.
"Честит празник на всички българи! Пожелавам най-вече здраве на всички и много успехи на спортните хора. Отиваме в Монтана да търсим успех. Там теренът не е много добър, но сме длъжни да търсим успех и да покажем най-доброто от себе си," заяви Радуканов.
Определено Монтана е домакински отбор и ще играем мобилизирано. Длъжни сме да си свършим работата, защото никой няма да падне доброволно. Спас Делев е в много добра форма. Тези, които ще играят на негово място са добре подготвени. Дано не ни се отрази неговото отсъствие", допълни специалистът.
Футболът ли е любимият ви спорт?
Искате ли да гледате финала на Шампионската лига на живо? PokerStars и Game of Your Lifeдават възможност на вас и вашите приятели да заминете на ВИП спортно събитие по ваш избор в рамките на 100 000 долара.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ