Радуканов: Когато подхождаш несериозно, имаш проблеми

Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов изрази недоволството си от това, че неговите футболисти допуснаха спад в играта през второто полувреме на двубоя с Монтана и можеха да изпуснат победата.

"Червените" надвиха своя съперник като гост с 3:1, но при резултата 2:1 Монтана удари греда и пропиля още няколко положения за гол.

"Когато подхождаш несериозно се получава така. През второто полувреме подходихме надменно и имахме проблеми. Постоянно си го казваме, но явно не се получава. Все пак е важно, че победихме, трите точки са важни.

Играхме в събота вечерта и бяхме много уморени, имахме и контузени. Но винаги трябва да даваш максимума от себе си и да играеш сериозно.

Гледаме към мача с Черно море. Няма да е лесно, но ЦСКА играе за победа. Надявам се да се възстановим, Коце Стоянов има сериозен проблем", сподели Радуканов след двубоя.