Радо Стойчев: Трябва още да израстваме

снимка: trentinovolley.it

Треньорът на Тренто Радостин Стойчев заяви, че е доволен от победата над Модена въпреки, че неговият тим не блестеше с играта си.

 

"Беше много важно да победим след загубата от Тревизо преди дест дни. Модена определено е по-слаб противник от Сислей и може би това ни помогна в началото," заяви Стойчев.

 

"Трябва още да израстваме и да вдигаме нивото си. Сега имаме пет мача за 20 дни и трябва да ги спечелим. Убедени сме, че можем да се справим." заяви Стойчев.