
Президентът на румънския гранд Стяуа Джиджи Бекали бе освободен от ареста, предаде Аджерпрес. Босът бе арестуван на 14 април по обвинения за три отвличания и трябваше да остане зад решетките поне 29 дни. Магистратите обаче са приели обжалването от страна на адвокатите на Бекали, поради което той бе пуснат на свобода. На него обаче му е забранено да напуска Букурещ.
Бекали бе задържан по подозрения, че през януари заедно с бодигардовете си е отвлякъл трима души, които са задигнали автомобила му.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ