ПСЖ унищожи 4-ия във Франция с фамозни голове (ВИДЕО)

Френският шампион Пари Сен Жермен продължава унищожителната си доминация в Лига 1 от началото на сезона и разгроми с 5:1 четвъртия в класирането новак Анжер на стадион „Парк де Пренс“.

Столичани вече имат 24 точки преднина на върха в класирането пред втория Монако, който е с мач по-малко и може да заличи част от пасива си, но като цяло е ясно, че разликата в битката за титлата е космическа.

Златан Ибрахимович откри резултата със 17-ия си гол от началото на кампанията в 32-ата минута и увеличи още аванса си на върха при голмайсторите в първенството след 22 кръга. Лукас Моура покачи на 2:0 след асистенция на Грегори ван дер Вийл в 40-ата, а самият холандец бе точен за 3:0 в 54-ата.

В 59-ата Капел направи 3:1, но две великолепни попадения на Анхел ди Мария в 63-ата и 66-ата минута фиксираха крайния резултат за ПСЖ.

Paris Saint Germain 5:1 Angers Highlights 23/01...by OfficialGoals