ПСЖ на 1/2 финал след дузпи

галерия:

Отборът на Пари Сент Жермен се класира за ½ финалите на турнира за Купата на Франция след като победи Оксер след изпълнение на дузпи.

 

Двата тима не успяха да си отбележат гол през редовните 90 минути, както и в продълженията. Срещата бе спокойна и двата тима не успяха да се надиграят. Положенията за гол бяха по едно за всеки тим. Даниел Никулае от Оксер се опита технично да прехвърли вратаря на Еден, но той успя да избие в корнер.

 

За парижани пък Гийом Оаро бе изведен сам срещу вратаря, но стреля неточно. В продълженията на двубоя сърбинът Матея Кежман удари греда. При дузпите двата тима нямаха проблеми освен удара на Куерсия, който бе париран от Еден.