ПСВ с много важен обрат като гост на Панатинайкос

ПСВ направи много драматичен обрат като гост на Панатинайкос в среща от група Е на Лига Европа.

Гърците стартираха силно и поведоха в резултата още в 11-та минута чрез гол на Абдул Ахаджун.

ПСВ изравни чрез попадение на младата звезда Мемфис Депай, който бе изведен добре отляво и чукна топката покрай вратаря.

Хърватският футболист Младен Петрич с много мощен удар изведе гърците напред в резултата две минути пред края на полувремето.

Обратът на ПСВ започна в 65-та минута, когато Люк де Йонг се разписа за 2:2, а малко по-късно националът Вайналдум донесе трите точки за холандците.

С тази победа ПСВ има вече пет точки на второто място в група като изостава с пет от Динамо (М), който по-рано днес без Станислав Манолев се справи с Ещорил с минималното 1:0. На трето място са португалците с 3 точки, а ПАО има само 1 точка на последно място.