
Неволите с щафетата в лагера на САЩ на световното първенство по лека атлетика в Берлин продължават.
След като вчера мъжката щафета на 4 х 100 метра на "янките" бе дисквалифицирана, поради неправилно подаване на палката, днес жените не успяха да завършат полуфиналната серия и отпаднаха за финала.
В днешното полуфинално бягане в немската столица, бягащата на трети пост Лий се контузи тежко при приемането на палката от Андерсън, като се строполи на пистата и се хвана за лявото бедро. Така американската щафета при жените приключи участието си на шампионата, оставяйки САЩ съвсем без представители в щафетната борба.
С най-добър резултат за финала се класира квартета на Ямайка, следван от Бахама, Тринидад и Тобаго, Германия, Колумбия, Великобритания, Бразилия и Русия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ