
Представителният тим на Левски поднови днес тренировъчните си занимания след дербито с Локомотив (София), обяви официалният уебсайт на "сините'.
Ето и програмата на „сините" за тази седмица:
Вторник (23 септември) - две тренировки в 10,30 ч. и 18 ч.
Сряда (24 септември) - тренировка в 18 ч.
Четвъртък (25 септември) - тренировка в 18 ч.
Петък (26 септември) - тренировка в 11 ч., пресконференция на Емил Велев в 12,30 ч.
Събота (27 септември) - двубой от седмия кръг на първенство Левски - Литекс от 18 ч. на стадион "Георги Аспарухов".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ