
Продължава записването за турнирите от държавния шампионат по стрийтбаскет VIVATEL Къп. Първата надпревара е на 23 май, събота, на столичния булевард „Фритьоф Нансен". Всички желаещи все още могат да се запишат при Ани Мазнева на Националния стадион „Васил Левски" или на телефон 02/9300708. Осигурени са награди за призьорите - топки от "Adidas".
Както всяка година, организаторите ще проведат и турнир за журналисти по време на надпреварата в София. VIVATEL Къп ще бъде открит с пресконференция в 10,30 ч. на мястото на събитието, а записванията за журналистическия турнир ще се правят веднага след пресконференцията. Поканени са кметът на София - г-н Бойко Борисов и президентът на Българския Олимпийски комитет Стефка Костадинова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ