Прибързаната радост на Марко Ройс (ВИДЕО)

Байерн Мюнхен спечели с 1:0 вчерашното дерби с Борусия Дортмунд на "Сигнал Идуна Парк", след като бившият ас на домакините Роберт Левандовски отбеляза единствения гол в срещата през първите 45 минути.

Най-добрите шансове за Дортмунд пък пропиля голямата звезда на тима Марко Ройс, който получи някои изгодни шансове да отбележи.

Един от тях бе от статично положение след почивката, когато Ройс можеше да стреля от удобна позиция.

Желаният от куп грандове футболист успешно прехвърли стената и дори понечи да изрази радостта си от предстоящото попадение, преди обаче Мануел Нойер да протегне ръка и да елиминира опасността в последния момент.

Вижте отново любопитния кадър с прибързаната радост на Марко Ройс във вчерашното "Дер Класикер":