
Отскоро заемащият поста президент на Ювентус Жан-Колд Блан заяви, че по-скоро би искал да празнува евентуална титла на клуба, отколкото да обявява кои големи футболисти иска да привлече в тима. В момента "бианконерите" заемат трето място в Серия А, на две точки зад Интер.
"Би било прекрасно да ознаменувам назначаването си на президентския пост със спечелването на Скудетото", сподели той пред Novantesimo.it.
"Всички знаят за трансферните ни цели, но засега предпочитам да живеем мач за мач", продължава Блан.
Президентът не изключи възможността да преговаря с колегата от Лацио Клаудио Лотито за недоволния от положението си в римския клуб Горан Пандев. Той обаче избегна въпроса, отговаряйки, че няма намерение да отговаря на въпроси, свързани с трансферния пазар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ