
Президентът на Севиля Хосе Мария Дел Нидо не отхвърли възможността за привличането на нови играчи през летния трансферен прозорец, но отбеляза, че ще прибегне до услугите на чужди футболисти, само ако техническият щаб на „дюшекчиите" усети слабо място в настоящата селекция на тима.
Ето какво сподели Дел Нидо пред Marca при представянето на новите екипи на испанците:
„Времето ще покаже дали имаме нужда от подобрения в състава. Ако треньорът и помощниците му решат, че имаме нужда от нов играч, ще удовлетворя желанието им".
Трансферната политика на Севиля до голяма степен зависи от решението на звездата на тима Луиш Фабиано. Ако бразилецът реши да напусне, Дел Нидо и компания ще са принудени да му потърсят подобаващ заместник на „Рамон Санчес Писхуан".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ