
Президентът на Олимпик Лион Жан-Мишел Олас описваше тима си като абсолютен аутсайдер преди първия 1/2-финален сблъсък с Байерн Мюнхен в Шампионската лига, но изглежда е променил възгледите си драстично през изминалата седмица. Той окуражи възпитаниците си
и обяви, че „всичко е възможно да се случи" на реванша на "Стад Жерлан" довечера.
„Лион изигра един от най-слабите си мачове в Европа, но загуби гостуването си на амбициозния Байерн със само 0:1", отбеляза президентът. „Постигнахме толкова много през изминалия сезон и няма да се предадем без бой".
„Лион ще играе максимално агресивно срещу Байерн и ще хвърли всички сили да преодолее пасива от един гол и да стигне до мечтания финал. В лагера ни цари оптимизъм. Всичко може да се случи на реванша довечера", загатна той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ