Президентът на Хетафе потвърди, че клубът ще бъде продаден на инвеститори от Дубай

Президентът на испанския клуб Хетафе - Анхел Торес, потвърди, че инвестиционна компания от Дубай ще поеме контрола върху клуба от следващата година само три дни, след като отрече същата информация, предаде БТА.

 

Торес заяви, че Кралската Емирейтс Груп ще влезе във владение на Хетафе на 1-и юли 2012-а година.

 

Той добави, че дубайците планират да инвестират в следващите три години повече от 130 милиона долара с амбицията Хетафе да се нареди в топ 6 на испанското първенство и да играе в европейските клубни турнири.

 

От Емирейтс Груп обявиха новината още миналата седмица и дори дадоха пресконференция по въпроса в Дубай.

 

Кой е любимият ви спорт?

Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStars ви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоцията Game of Your Life.