
Суперзвездата в редиците на Финикс Сънс Стийв Наш няма как да бъде продаден в друг тим през това лято, потвърди лично президентът на "слънцата" Рик Уелтс.
Уелтс бе категоричен, че е готов да говори за бъдещето на Сънс и трансферната активност на тима с неговите фенове, но не и за евентуална раздяла с 37-годишния ветеран.
"Това е безумение", заяви Уелтс, по отношение на спекулациите.
Остава въпросът дали това наистина е така от спортно-техническа гледна точка. Не е за пренебрегване фактът, че Наш е вече на солидна възраст, а Сънс не попада сред претендентите за шампионската титла в НБА.
В този ред на мисли, евентуална негова продажба не изглежда като лоша идея, докато все още гардът е високо оценяван на пазара. А въпреки 37-те си години, кандидати за подписа на Наш няма да липсват.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ