
Българското дерби в турската Суперлига не успя да завърши след като срещата между Газиантеп и Бурсаспор бе прекратена в 62-та минута. Привърженици на домакините от Газиантеп уцелиха с някакъв предмет един от страничните съдии.
Българите Ивелин Попов и Димитър Иванков започнаха титуляри за своите отбори и се представяха на ниво. В 56-та минута Ердоган даде преднина на гостите. Защитникът засече с глава центриране от корнер.
След това феновете започнаха да хвърлят всякакви предмети по терена и уцелиха страничния съдия. След кратко съвещание съдиите решиха да прекратят мача.
Бурсаспор продължава да бъде лидер в турското първенство като има 4 победи от 4 мача и най-вероятно ще вземе петата си служебно. Газиантеп пък са на 15-то място само с три точки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ