Прекратиха срещата между Черноморец и Литекс

Срещата между Черноморец и Литекс от родния шампионат бе прекратена в 15-тата минута на мача, след като осветлението на стадиона в Бургас изгасна, явно аварията е сериозна и двубоят няма да се доиграе тази вечер.

 

По наредба двубоят трябва да се изиграе утре по същото време, но от лагера на гостите са изключително недоволни, защото през следващата седмица имат тежък мач за Купата на България с ЦСКА.

 

Проблемът със захранването в Бургас е огромен и от Черноморец заявиха, че ще се работи през нощта, за да се възстанови захранването и утре срещата да се състои.

 

Делегатът на мача Красимир Кръстев и главният съдия Ивайло Стоянов заявиха, че нищо не зависи от тях и по наредба двубоят трябва да се играе утре в Бургас от 21.00 часа.