
Треньорът на Енерги Котбус Боян Прашникар ще изведе своите възпитаници за 50-ти път тази събота, когато отборът му приема настоящите водачи в Бундеслигата - Херта Берлин.
"Ще излезем с най-доброто с което разполагаме и ще дадем всичко от себе си", коментира специалистът. "Разбира се, ще разчитаме на подкрепата на феновете, чието доверие значи много за нас."
Прашникар също така сподели, че в отбора няма сериозни контузии и всички са тренирали добре вчера. Това разсейва по-ранните съмнения в щаба на отбора, които предполагаха, че българските футболисти Димитър Рангелов и Станислав Ангелов ще пропуснат дербито с Херта в събота.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ