Прандели: Все още сме в играта

Селекционерът на националния отбор на Италия Чезаре Прандели съжаляваше за изпусната победа срещу Хърватия. Двата отбора завършиха наравно - 1:1, като "адзурите" бяха по-активния тим и създадоха повече положения, но не успяха да ги реализират.

"Трябваше да решим изхода от този мач рано-рано, но въпреки равенството, все още сме в играта. Продължаваме напред, ще се борим докрай.

Имахме няколко отлични положения за гол през първото полувреме и трябваше да ги реализираме. През второто полувреме загубихме свежест и не бяхме толкова агресивни.

Хърватите започнаха да сипят високи топки през второто полувреме, но без да създават опасни положения. Получихме гол след елементарно центриране. Уверен съм, че можем да продължим в следващата фаза", коментира Прандели.