
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Фиорентина Чезаре Прандели не бе притеснен от загубата с 3:0 на тима си от Байерн Мюнхен.
Той оправда загубата с различни фактори и заяви, че е доволен от играта на отбора си:
"Започнахме лошо срещата, но след това имахме шансове да отбележим. Ясно е за всички, че в Шампионска лига грешките се наказват. Играчи като Рибери и Клозе са трудни за спиране", каза специалистът.
"Доволен съм от момчетата си, те играха добре, въпреки че загубиха", заяви Прандели.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ