Прандели: Доволен съм от футболистите си, въпреки загубата

снимка: БГНЕС

Треньорът на Фиорентина Чезаре Прандели не бе притеснен от загубата с 3:0 на тима си от Байерн Мюнхен.

 

Той оправда загубата с различни фактори и заяви, че е доволен от играта на отбора си:


"Започнахме лошо срещата, но след това имахме шансове да отбележим. Ясно е за всички, че в Шампионска лига грешките се наказват. Играчи като Рибери и Клозе са трудни за спиране", каза специалистът.

 

"Доволен съм от момчетата си, те играха добре, въпреки че загубиха", заяви Прандели.