
Бившият помощник треньор Гус Пойет заяви, че Тотнъм са взели правилно решение, когато са го изгонили заедно с Хуанде Рамос преди месец. От тогава „шпорите" буквално се преродиха.
„Да бъда честен, ако погледнем резултатите се вижда, че решението да изгонят мен и Рамос е било правилно. Когато смениш треньора след повече от 10 неуспешни мача, ти не търсиш промяна на стила, а просто искаш по-добри резултати. Точно това се и случи, за това трябва да се даде пълен кредит на доверие на Хари Реднап. Не е приятно да те изгонят, но в същото време съм реалист и не мога да крия, когато нещата не вървят добре. Това са правилата във футбола и трябва да ги приемеш. Направихме фантастична предсезонна подготовка, но не можахме да вземем точки в първите си мачове. След това всичко се промени драстично, особено за новите играчи." завърши Пойет.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ