
Последната контролна среща на Нефтохимик преди старта на първенството във "В" група пропадна, след като от Димитровград се обадиха в последния момент и я отмениха, предаде БТА. Тя трябваше да се играе на стадиона в Елхово, а пропадането й принуди старши треньорът на "шейховете" Димитър Стойчев да организира двустранна игра.
"Явно се страхуват от нас и затова отмениха мача", пошегува се наставникът на Нефтохимик. "Няма нови попълнения в отбора, освен няколко нови 18-19 годишни момчета, които ще минат проби".
Нефтохимик стартира като домакин в Югоизточната "В" група на 16-и август срещу Хасково. Бургазлии ще приемат съперниците си на стадиона в Долно Езерово.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ