
снимка:
telegraph.co.uk
Портсмут стана първият елитен клуб в Англия, който изпада в неплатежоспособност, след като до днешния ден не успя да си намери нов собственик.
Задълженията на клуба от "Фратън Парк" на стойност 70 милиона паунда и данъците от 7.5 милиона паунда трябваше да бъдат платени до края на седмицата, за да се избегне изпадането в неплатежоспособност.
Всякакви опити за намирането на нов собственик обаче удариха на камък, за да се стигне до днешното съобщение на официалния сайт на клуба. Преговори се водеха с четири консорциума, но до сделка не се стигна.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ