Порно преди Великден! Монтана и Славия врътнаха съмнителен мач със 7 гола

снимка: БГНЕС

Монтана и Славия изиграха доста съмнителен двубой във втора среща от група "А" на втората осмица. Мачът бе изпълнен с обрати и цели 7 гола. "Белите" успяха да спечелят с 4:3.

"Черно тото" или професионална игра в атака? Монтана вкара цели три гола, а до момента в 27 мача имаше едва 17 отбелязани попадения. Славия пък за втори път през този сезон вкарва над 4 гола и успява да обърне мача, след като по-рано през сезона победи Локо (Пд) с 5:2, наваксвайки от 0:2 на полувремето.

Наско Милев вкара в 10-ата минута за 1:0 за Славия, а в 22-ата Петър Атанасов изравни. Сеар Сен изпусна и дузпа в края на първото полувреме. Андреа Христов пък си вкара автогол и Монтана успя да обърне "белите". Саер Сен пък вкара за 3:1. Столичани не се предадоха и с лекота и някак без напрежение вкараха два гола за 2 минути. Иван Минчев и Калоян Кръстев отбелязаха за 3:3. В 82-ата минута пък Минчев вкара за нов обрат в двубоя - 4:3 за Славия.

В края на мача Георги Петков си показа номерата и без да е получил удар се търкаляше на тревата, за да минaт няколко минути.

Славия събра 34 точки и заема второто място в групата. Лидер е Ботев с 38 точки.