
Нападателят на българския национален отбор Ивелин Попов заяви, че е доволен от показаното от националите в мача срещу Саудитска Арабия. Попето асистира за първия гол, дело на Димитър Рангелов, а с попадение на Валери Домовчийски "лъвовете" стигнаха до успех с 2:0.
"Добър мач, можеше да отбележим повече голове, те нямаха положение. Много се радвам, че победихме", категоричен бе Попов след края на срещата. "С повечето бяхме играли при младежите, така че може би затова се разбирахме. Малко съм уморен, поисках смяна, но не е нищо фатално", обясни още той.
"Рано е да се правят каквито и да е изводи. За мен няма проблем на каква позиция ще играя, важното е да съм в стартовите 11", заключи Попов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ