
Полша успя да победи Чехия с 2:1 в среща от световните квалификации. Срещата беше от група 3 и се игра в Чорзов.
Домакините успяха да поведат с 2:0 до 52-ата минута с голове на Брожек в 26-ата и Блажоковски. Гостите стигнаха само до почетен гол, който беше дело на Фенин в 87-ата минута.
Виж видео от мача Полша - Чехия ТУК>>
С успеха си поляците събраха 7 точки в първите си три мача, докато Чехия е на четвърта позиция с една точка, но от два двубоя.
В другите мачове в групата Словакия очаквано победи Сан Марино като гост с 3:1. Головете за словаците отбелязаха Мирослав Кархан, Ян Козак и Станислав Шестак, а за Сан Марино се разписа Анди Селва.
В същото време Словения победи Северна Ирландия у дома с два късни гола на Миливое Новакович и златан Любиянкич в две поредни минути в края на второто полувреме.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ