
снимка:
БГНЕС
Тотнъм освободи защитника си Пол Сталтери. Той не попадаше в сметките на мениджъра Хари Реднап. Канадският национал може да продължи кариерата си във Висшата лига, тъй като към него има интерес от страна на Уест Бромич Албиън и Стоук Сити.
31-годишният Сталтери премина в лондонския тим през 2005 година, но така и не успя да се утвърди в титулярния състав. През миналия сезон той игра под наем във Фулъм.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ