Пол Сталтери беше освободен от Тотнъм

снимка: БГНЕС

Тотнъм освободи защитника си Пол Сталтери. Той не попадаше в сметките на мениджъра Хари Реднап. Канадският национал може да продължи кариерата си във Висшата лига, тъй като към него има интерес от страна на Уест Бромич Албиън и Стоук Сити.

 

31-годишният Сталтери премина в лондонския тим през 2005 година, но така и не успя да се утвърди в титулярния състав. През миналия сезон той игра под наем във Фулъм.