Пол Льо Гуен напуска ПСЖ

Треньорът на Пари-Сен Жермен Пол Льо Гуен ще напусне отбора в края на сезона, стана ясно по-рано днес.

 

Договорът на Льо Гуен изтича в края на този сезон и от клуба са решили да не го подновяват. Въпреки това отбора в момента е трети в класирането и най-вероятно в крайна сметка ще успее да се класира за Шампионската лига догодина. Ето и с какво изявление излязоха днес от отбора:

 

"Пари Сен Жермен иска да обяви, че от клуба взехме решение да не подновяваме договора на Пол Льо Гуен, който от две години е начело на отбора. До няколко седмици ще обявим и официално кой ще заеме неговата позиция."