Подолски се размина с наказание за шамара на Балак

Нападателят на Германия Лукаш Подолски няма да бъде наказан за шамара, който нанесе на Балак по време на световната квалификация с Уелс.

 

Подолски удари шамара на Михаел Балак след като Балак се опитал да му даде тактически указания. На видеозаписите след мача се вижда как Балак казва нещо на Подолски и след това младият нападател се обръща и му удря шамар.

 

Според шефа на съдиите в германския футболен съюз Подолски е трябвало да получи червен картон, защото всяка груба проява на терена се наказва без значение дали е между футболисти на два отбора или съотборници.