
Нападателят на Германия Лукаш Подолски няма да бъде наказан за шамара, който нанесе на Балак по време на световната квалификация с Уелс.
Подолски удари шамара на Михаел Балак след като Балак се опитал да му даде тактически указания. На видеозаписите след мача се вижда как Балак казва нещо на Подолски и след това младият нападател се обръща и му удря шамар.
Според шефа на съдиите в германския футболен съюз Подолски е трябвало да получи червен картон, защото всяка груба проява на терена се наказва без значение дали е между футболисти на два отбора или съотборници.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ