Подолски отнесе 5 хиляди евро глоба за шамара срещу Балак

снимка: premiershiptalk.com

Футболистът на немския национален отбор Лукаш Подолски е бил глобен от немската футболна федерация с 5 хиляди евро заради шамара, който удари на капитана на немците Михаек Балак.

 


До неприятния инцидент се стигна в 73-та минута на мача между Германия и Уелс, който немците спечелиха с 2:0. Тогава Балак се скара на съотборника си за слаба игра, на което Подолски отговори с шамар в лицето на капитана. Съотборниците на каращите се футболисти веднага ги разтърваха и до по-сериозен инцидент не се стигна.