Почетино: Нямахме късмет срещу Реал

снимка: goal.com

Наставникът на Еспаньол Маурисио Почетино заяви след снощната загуба с 0:2 на неговия отбор от Реал (Мадрид), че неговите възпитаници са нямали късмет в срещата. „Развоят на мача тотално се промени след попадението на Гути. Опитахме да играем футбол и имахме своите положения, но сблъсъкът се реши след изпълнение от статично положение", изрази съжаление аржентинския треньор. „Сигурен съм, че до края на сезона ще се представим добре".


С тази загуба Еспаньол остана в зоната на изпадащите в Примера Дивисион с едва 21 точки от 24 изиграни кръга.