Почетино изключително доволен след головия екшън на "Висенте Калдерон"

галерия:

снимка: http://www.futbolargentino.com

Треньорът на Маурисио Почетино щедро похвали своите възпитаници след головата фиеста на „Висенте Калдерон" късно снощи. „Бяло сините" успяха да победят с 3:2 Атлетико Мадрид.

 

 

„Аз съм изключително доволен. Моите играчи показаха силен дух, здрава психика и издръжливост. Те работиха много и усилията им бяха възнаградени," заяви Почетино след срещата.

 

„Постигнахме ценна победа, ние сме млад отбор и показваме сериозно развитие. Много съм щастлив от постигнатите резултати," завърши мениджърът.

 

Еспаньол се намират на 4-та позиция 25 точки. Атлетико са 6-ти с 20.