
снимка:
http://www.futbolargentino.com
Треньорът на Маурисио Почетино щедро похвали своите възпитаници след головата фиеста на „Висенте Калдерон" късно снощи. „Бяло сините" успяха да победят с 3:2 Атлетико Мадрид.
„Аз съм изключително доволен. Моите играчи показаха силен дух, здрава психика и издръжливост. Те работиха много и усилията им бяха възнаградени," заяви Почетино след срещата.
„Постигнахме ценна победа, ние сме млад отбор и показваме сериозно развитие. Много съм щастлив от постигнатите резултати," завърши мениджърът.
Еспаньол се намират на 4-та позиция 25 точки. Атлетико са 6-ти с 20.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ