Победителите на тазгодишния финален кръг на VIVACOM Streetbasket Cup

Приключи Държавното първенство по стрийтбол VIVACOM Streetbasket Cup. Във финалния турнир взеха участие всички победители от регионалните турнири в страната.

64 победители и общо 192 баскетболисти във възрастови групи: до 12, до 15, до 18 и над 18 за момчета и момичета.Между участниците се забелязваха имената на много национални състезатели при подрастващите, които логично обраха и повечето от наградите.

При мъжете над 18г. първото място отиде при отбора на екс-националите на България Любен Пасков, Денис Агре и Искрен Иванов.

Победителите получиха за награди оригинална екипировка на българския национален отбор. Наградите връчиха баскетболните легенди Георги Глушков (изп. директор на БФБаскетбол) и Иван Ценов (зам. министър на спорта) Беше връчена и награда за най-сърцат играч на името на голямата баскетболистка Красимира Гюрова.