
След като до сега не се бяха изправяли един срещу друг в официална среща, в понеделник братята Гасол премериха сили в мача от Националната Баскетболна Асоциация на САЩ между Лос Анджелис Лейкърс и Мемфис Гризлис.
„Езерняците" взеха победата със 105:96, а Кобе Браянт отбеляза 36 точки. По Гасол добави 15 точки, 7 борби и 6 асистенции.
„Е все някой трябваше да загуби, нали така? Аз съм щастлив от победата, защото наистина се нуждаехме от нея за да продължим да преследваме целите си.", коментира по-големият от братята Гасол.
Марк от друга страна завърши мача с 8 точки и 7 борби, а „Гризлитата" изпуснаха победата, след като водеха с 93:88 три минути преди края.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ