
Пловдивска тенисистка, родена на една дата с Цветана Пиронкова спечели две титли на завършилото в Хасково държавно първенство за юноши и девойки до 18 години, съобщиха от БФТ. Александра Митровска от клуб Локо 98 е шампионка на единично и на двойки.
На сингъл родената на 13 септември 1992 година състезателка взе трофея без игра. Причината е, че натурализираната в началото на годината молдовка Анастасия Степу не излезе за финалния двубой. Според една версия молдовката не се явила заради финансови проблеми. В същото време Степу обаче играе на турнир в Кишинеу.
На двойки Митровска и съотборничката й Силвия Желязкова станаха шампионки.
При юношите Марсел Радев от Черно море Елит се наложи в спор за титлата над Александър Велев (ЦСКА) с 6:0, 2:6, 6:4. На двойки шампиони станаха Стефан Трифонов (Спорт Палас, Сливен) и Ясен Станев (Левски).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ