
Наставникът на Нафтекс Алекси Желязков си отдъхна след като узна, че капитанът му Пламен Крумов ще се размине с операция, каквито бяха предварителните прогнози.
Крумов има ужасяващи болки в глезенната капсула и препоръките бяха за незабавна интервенция. Оказа се, че с физиотерапия нещата ще се разминат и нападателят ще изкара есенния полусезон на зеления килим като в по-сериозните дербита ще излеза на обезболяващи. Едва ли сега срещу Калиакра ще се рискува със здравето му. Партньор в атака на Диян Христов ще е айтозлията Стефан Тошков.
С разтежение няколко дни преди гостуването в Каварна е Малин Орачев.
"Въпреки известните кадрови проблеми като прибавим и трайно контузените Жоро Терзиев и Диян Молдованов смятам, че имаме потенциал да спечелим срещу Калиакра, нищо че играем на техен терен. Иначе се връщам малко назад и подчертавам че срещу Миньор Раднево изиграхме най-силния си мач за тази календарна година. Видях едно себераздаване което не бях виждал от доста време от момчетата "каза Алекси Желязков.
Росен Петров






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ