Пистата в Банско е в добро състояние за Световната купа

Пистата е преминала през инспекционна комисия и е била официално одобрена. Единственото притеснение е с натрупалия сняг, който вече достига метър и половина.

 

Пистата се почиства постоянно, а президента на федерацията по ски Цеко Минев смята, че тя ще бъде в добро състояние за състезанието.

 

Другата седмица започва провеждането на стартовете от Световната купа по ски в родния курорт.