
Нападателят на Вердер Бремен Клаудио Писаро ще трябва да плати 3000 евро глоба и мъмрене от немската Футболна федерация за това, че се е държал неспортсменски. Той ще бъде наказан заради обидните коментари, които отправи към рефера Денис Айтекин след съботния мач срещу Бохум.
„Играхме срещу 12 човека от Бохум. Реферът беше истинска катастрофа." заяви Писаро пред журналист след мача и за това беше наказан. Перуанецът коментира глобата по следния начин: „В събота просто изразих мнението си, но следващият път ще го направя по различен начин."
Другите новини за Вердер са, че Клеменс Фритц се е завърнал към леки тренировки след претърпяна контузия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ