
снимка:
SPORTA.BG
Първата ракета на България Цветана Пиронкова загуби от Кая Канепи (Естония) с 2:0 сета (6-7), 2-6) във втората ни среща от „Фед Къп". Нашият тим изостава с 0:2 преди срещата на двойки.
Утре българският отбор ще почива, тъй като в нашата група има три отбора, а утре един срещу друг ще се изправят Естония и Хърватия.
Пиронкова започна добре срещата и поведе с 3:0 гейма, но след това допусна обрат и така се стигна до тайбрек, където загуби с 8:6. Във вторият сет Канепи, която е 24-та в света, започна много силно и поведе с 5-1 и нямаше проблеми да вземе мача след 6-2 във вторият сет.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ