Пирин се разделя с двама, отлага лаера в Банско с няколко дни

галерия:

снимка: pirinfc.com

Ръководството на Пирин (Благоевград) ще предложи на двама футболисти да разтрогнат по взаимно съгласие. Наставникът Йордан Боздански няма да разчита за напред на Тодор Симов и Благой Наков.

 

В интерес на истината и двамата почти не влизаха в плановете и на бившия треньор Стефан Грозданов, така че не е изненада, че и Боздански няма да разчита на тях. Благой Наков в момента се възстановява след контузия.

 

Другата новина е, че лагерът в Банско най-вероятно ще бъде отложен вместо от 30 юни, ще започне от 4 юли ще бъде малко по-дълъг. Причината е, че и без друго в цяла България в момента е студено и затова спортно-техническият щаб предпочита лагерът да започне по-късно.

 

Пирин няма да играе контрола на 30 юни, след като не бе намерен противник Йордан Боздански ще направи двустранна игра. Така орлетата ще изиграят първата си контрола с Пирин ГД, а на 7-и ще срещнат Пирин Разлог.