Пирин победи македонски отбор в контрола

снимка: SPORTA.BG

Футболистите на Пирин се наложиха с 1:0 в гостуването си на македонския Хоризонт Турново в приятелския мач игран снощи близо до Струмица.

Пиринци започнаха в състав Макенджиев, Попев, Митревски, Молдованов, Станчев, Паланков, Галчев, Пеев, Коцев, Златковски и Кондев. След почивката в игра влязоха всички налични футболисти като бе направена почти хокейна смяна, а само Коцев и Златковски останаха на терена до 60 минута, когато бяха заменени от Анев и Таиров.

Голът на победата падна в 68 минута, когато именно влезлият Анев успя да се отскубне в наказателното поле и да отбележи след хубав пас на Благой Наков.

Днес и утре футболистите са пуснати в почивка, а от понеделник ще влязат в нормален тренировъчен цикъл преди поредния шампионатен мач с ЦСКА.